Studio

STUDIO

Nasze studio oparte jest na realnych wartościach takich jak otwartość, prostota, odpowiedzialność, szacunek i wiarygodność. Projektując staramy się łączyć kreatywność, odwagę i konsekwencję. Nieustannie dążymy do tego, aby przedstawiać nasze projekty publicznie, publikując je w wielu magazynach branżowych i lifestylowych na całym świecie. Naszym marzeniem jest praca z klientami, którzy podzielają nasz entuzjazm.

W skład zespołu projektowego wchodzą:

Adrian Kasperski / Jest absolwentem Wydziału Architektury Krakowskiej Akademii oraz stypendystą Escuela Técnica Superior de Arquitectura w hiszpańskiej Sewilli. Doświadczenie zdobywał w znanych pracowniach projektowych między innymi Kengo Kuma & Associates z siedzibą w Tokio. Jest laureatem prestiżowych konkursów architektonicznych m.in. Nagroda główna w konkursie Architektura Betonowa 2015 oraz Krakowska Nagroda SARP 2016.

Alicja Kasperska / Architektka, projektantka wnętrz i grafiki użytkowej. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Architektury Krakowskiej Akademii. Jest autorką projektów rewitalizacji dawnych krakowskich hoteli Forum oraz Cracovia, za które w 2017 roku została nagrodzona Krakowską Nagrodą SARP.